Logo MojaObčina.si

Šentilj

DANES
13°C
-3°C
JUTRI
16°C
-3°C
Deli
3838

Veliki skok v reko Muro, 9. 7. 2017

Povsod po Evropi se bo v nedeljo, 9. julija 2017, ob 15. uri, skočilo v reke. V naši občini bomo dogodek obeležili s skokom v Muro, in tako še enkrat opozorili na pomen varovanja te naše velike in bogate reke.

 

Vabimo vas, da se nam pridružite v nedeljo, 9. julija 2017, pri brodu v Sladkem Vrhu. Dogodek bo potekal med 10. in 18. uro, in sicer na sosednjem, avstrijskem bregu, v Weitersfeldu, kamor vas bo prepeljal brod. 

Razvedrilni in osvežilni dogodek bodo pospremile različne zabavne, kulinarične in poučne vsebine.

 

Pridružite se nam na velikem skoku v reko Muro!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!