Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

JUTRI
30°C
13°C
PON.
31°C
17°C

Županov sprejem še za uspešne mlade, ki so se v letošnjem šolskem letu izkazali na drugih področjih

Potem ko so bili svojega sprejema ob zaključku šolskega leta že deležni učenci, najuspešnejši na učnem področju, je v sredo, 15. junija 2022, župan Občine Šempeter - Vrtojba, mag. Milan Turk sprejel še druge uspešne mlade občane, ki so se izkazali na tekmovanjih iz različnih področij ali kako drugače po uspešnosti odstopali od sovrstnikov. Povabljeni so bili mladi glasbeniki Pia Ptičak, Laganis Minu in Mihela Olivo, plesalci Hana Ferček, Mija Marcina, Miha Vidic, Lara Balič in Maša Trbižan, šahistka Špela Markočič, telovadci Jure Rupar, Aleks Hvala in Ela Kožlin ter mladi vodja učno izdelovalnega laboratorija (FabLab-a) na ŠC Nova Gorica v Novi Gorici Uroš Polanc. Da bodo zaslužene počitnice še boljše, so kot nagrado za svoje uspehe prejeli praktično darilo za prosti čas.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi