Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
28°C
20°C
JUTRI
31°C
16°C
6360

Županov sprejem najboljših učencev zaključnega razreda osnovne šole

V četrtek, 10. junija, je župan Občine Šempeter-Vrtojba mag. Milan Turk v Coroninijevem dvorcu sprejel najboljše učenke in učence zaključnega razreda Osnovne šole Ivana Roba ter jim čestital za njihove dosežke. Šest mladih je v tem šolskem letu po šolskem uspehu in uspehih na tekmovanjih iz različnih področij izstopalo med sovrstniki. Letošnje leto je bilo za šolarje poseben izziv, saj so med drugim tudi tekmovanja iz znanja potekala strnjeno v nekaj mesecih namesto prek celega šolskega leta, kot po navadi. Da bodo zaslužene počitnice še boljše, so kot nagrado za svoje uspehe prejeli praktično darilo za prosti čas. Sprejema so se udeležili Lana Miklavčič, Marina Dubravica, Jakob Lapajne Melink, Kian Korečič Cernatič, Pija Lisjak, Mija Marcina. 

Vsem učencem čestitamo in se skupaj z njimi veselimo njihovih uspehov. Želimo jim prijetne poletne počitnice in uspešno pot naprej.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi