Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
11°C
-5°C
JUTRI
12°C
-6°C
Deli

Županov sprejem najboljših učencev osnovne in glasbene šole

V sredo, 5. junija, je župan Občine Šempeter-Vrtojba Milan Turk v Coroninijevem dvorcu sprejel najboljše učenke in učence Osnovne šole Ivana Roba in Glasbene šole Nova Gorica ter jim čestital za njihove dosežke. Dvanajst mladih, ki so s svojo delavnostjo in vztrajnostjo dosegli odlične dosežke na področju znanja ali osvojili zlato, srebrno oz. bronasto priznanje na državnih tekmovanjih ter na državnih in mednarodnih glasbenih tekmovanjih, je v spomin na ta dogodek prejelo tudi spominska darila. Vsem učencem čestitamo in se skupaj z njimi veselimo njihovih uspehov. Želimo jim prijetne poletne počitnice in uspešno pot naprej.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi