Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

JUTRI
25°C
16°C
PON.
25°C
17°C

Županov sprejem najboljših mladih občanov, ki so se izkazali na glasbenem oz. športnem področju

Potem ko je prejšnji teden potekal sprejem za najboljše devetošolce na področju tekmovanj iz znanja, je v petek, 18. junija 2021, župan Občine Šempeter-Vrtojba, mag. Milan Turk sprejel še 6 najboljših mladih občanov, ki so se izkazali na glasbenem oz. športnem področju. Tudi zanje je bilo letošnje leto velik izziv, predvsem kako ohraniti motivacijo in kondicijo, saj so se tekmovanja vsaj v času omejitev odvijala na drugačen način, predvsem pa z veliko manj potrebnimi skupinskimi pripravami. Kljub temu so Matic Furlan, Aleks Hvala, Gaja Koglot, Vid Kranjc, Jure Rupar in Matija Skrt uspeli in tako na državnem kot mednarodnem nivoju dosegli visoke dosežke. Dokazali so, da so sposobni, da kljub oviram znajo, hočejo in zmorejo. Vse to pa bodo gotovo uspešno uporabili v nadaljevanju izobraževanja in v življenju. Župan jim je čestital za dosežene uspehe in jim kot nagrado izočil praktična darila za prosti čas. 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi