Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

JUTRI
24°C
4°C
NED.
24°C
5°C
Deli
4951

Zunanja ureditev Športnega parka Šempeter bo počasi dobila končno podobo

V ponedeljek, 22. oktobra 2018, sta v Coroninijevem dvorcu župan Milan Turk in direktor podjetja Kolektor CPG d.o.o., Kristjan Mugerli, podpisala pogodbo za zunanjo ureditev Športnega parka. V okviru pogodbeno dogovorjenih del bo izvedena asvaltacija dostopne intervencijske poti in kolesarske steze, postavljena dodatna urbana oprema kot so klopce in mize ter urejena javna razsvetljava. Na območju prostora za druženje, kjer je spremljevalni objekt že v gradnji, pa se bo uredilo manjše travnato igrišče za nogomet. Vrednost del skupaj z DDV znaša 93.635,18 EUR, operacija pa je delno sofinancirana s strani Fundacije za šport Republike Slovenije.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi