Logo MojaObčina.si
DANES
16°C
9°C
JUTRI
18°C
8°C
Oceni objavo

Zaradi več začasnih zapor bo oviran promet na križišču v Podmark

Zaradi izvedbe del v okviru projekta "Rekonstrukcija križišča lokalnih cest LC 414011 rondo Šempeter-Vrtojba in LC 414031 Šempeter Markov hrib v Podmarku v Šempetru pri Gorici z izvedbo ukrepov za umirjanje prometa", bo do predvidoma 27. oktobra 2023 izvedenih več začasnih zapor in prometnih ureditev, ki se bodo izvajale v delovnem času. V križišču je predvidena izvedba dvignjene ploščadi trapezne oblike v funkciji ukrepa za umirjanje prometa, z manjšimi prilagoditvami površin za pešce, prilagoditvijo sistema odvodnjavanja in cestne razsvetljave ter ureditvijo prometne opreme in signalizacije.

Prosimo za upoštevanje začasne prometne signalizacije.

Oglejte si tudi