Logo MojaObčina.si
DANES
11°C
-5°C
JUTRI
11°C
0°C

Volilni zaupniki na lokalnih volitvah 2022

Na podlagi 46. in 47. člena Zakona o lokalnih volitvah (Uradni list RS, št. 94/07 – uradno prečiščeno besedilo, 45/08, 83/12, 68/17 in 93/20 – odl. US), predstavnik kandidata oziroma liste kandidatov najkasneje do 14. 11. 2022 lahko predloži seznam zaupnikov občinski volilni komisiji. Predstavnik oziroma zaupnik kandidata oziroma liste kandidatov ne sme biti kandidat in mora imeti volilno pravico v Občini Šempeter-Vrtojba.

Zaupniki kandidatov in list kandidatov so na volitvah lahko navzoči pri delu volilnih odborov in lahko predsednika volilnega organa opozorijo na nepravilnosti.

Za izdajo potrdila za identifikacijo zaupnika občinska volilna komisija potrebuje podatke, ki jih posredujte na priloženem obrazcu. Izpolnjene obrazce lahko pošljete po pošti na naslov Občinska volilna komisija Občine Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3a, 5290 Šempeter pri Gorici, jih osebno dostavite v Glavno pisarno Občine Šempeter-Vrtojba ali pošljete na elektronski naslov ovk.osv@gmail.com najkasneje do 14. 11. 2022.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi