Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
19°C
13°C
JUTRI
19°C
13°C
6360

Vabilo na usposabljanje za uporabo osnovnih računalniških programov

Bi radi osvojili vsaj nekaj veščin za uporabo računalnika, a ne veste kje bi jih pridobili? Imate mogoče pomisleke, da na računalniškem tečaju ne boste dohajali drugih? Potrebuje razne podatke (naslove, tel. številke, organizacije, ki nudijo storitve, katere potrebujete …), a doma nimate ustreznega računalnika? Imate že nekaj računalniških veščin, a bi radi pridobili vsaj osnovna znanja? Če ste vsaj na eno od vprašanj odgovorili pritrdilno, vas Društvo PO-MOČ vabi, da se jim pridružite na brezplačnih usposabljanjih za uporabo osnovnih računalniških programov za urejanje besedil, pošiljanje elektronske pošte in uporabo interneta.


Komu so usposabljanja namenjena?

Odraslim, ki želijo obnoviti ali pridobiti temeljno znanje za uporabo računalnika za vsakdanje življenje. Pridružite se lahko ne glede na starost ali doseženo izobrazbo.


Namen usposabljanj

Spoznati prednosti uporabe osebnega računalnika ter nuditi osnovno računalniško usposabljanje za urejanje besedil, pošiljanje elektronske pošte in uporabo interneta.


Način usposabljanja

Usposabljanja bodo potekala v manjših skupinah (običajno do 3 osebe), vsak bo lahko praktično delal na računalniku. Po zaključku usposabljanja bo vsak udeleženec na razpolago še pomoč mentorja, ki bo pomagal, ko se bo pri uporabi kaj »zataknilo«.


Kje: Društvo PO-MOČ, Gradnikove brigade 47, 5000 Nova Gorica.

Kdaj: ob ponedeljkih in sredah, od 9:00 do 11:00.

Trajanje: cca 20 ur.


Kaj boste (pri)dobili, če se vključite v usposabljanja:

- Računalniške veščine, ki vam bodo pomagale pri iskanju informacij, pisanju dopisov in pošiljanju sporočil,

- Pomoč prijaznega mentorja, ki vam bo pomagal pri osvajanju računalniških veščin,

- Stike z osebami, ki imajo podobna pričakovanja in interese.


Način in rok prijave:

- Prijavite se lahko na telefon št. 080 16 11 ali po e-pošti na naslov informacijska.pisarna.ng@gmail.com.

- Prijave so možne do en dan pred predvidenim izobraževanjem.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi