Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
30°C
16°C
JUTRI
27°C
12°C
3245

Vabilo k sodelovanju v fokusni skupini o Programu Svit

Nacionalni inštitut za javno zdravje, Območna enota Nova Gorica bo v mesecu maju 2021 izvedel šest fokusnih skupin, ki so del Nacionalne raziskave o učinkovitosti komuniciranja Programa Svit. V fokusne skupine vabijo posameznike od 40. do 74. leta, ki jih zanima verbalna in neverbalna komunikacija, izmenjava informacij in simbolov, grafična podoba in podobne tematike. S fokusnimi skupinami želijo preveriti, ali informacije, ki jih posameznik dobijo o Programu Svit, predstavljajo celostne informacije, na podlagi katerih lahko posameznik sprejeme odločitev za sodelovanje v Programu Svit.


V kolikor ste zainteresirani za sodelovanje v fokusni skupini prosijo, da jim do konca meseca aprila 2021 napišete elektronsko sporočilo na naslov programsvit@nijz.si ali pa jih pokličete na telefon 01 24 41 416 in 01 24 41 737.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi