Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.07.2017

oblačno
Popoldne bo spremenljivo do pretežno oblačno s krajevnimi padavinami in nevihtami. Ob morju bo pihal jugo, zvečer pa bo zapihal okrepljen severozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 26, v južnih krajih do 30 stopinj C.
20°C | 28°C
torek, 25.07.2017
14°C | 27°C
sreda, 26.07.2017
15°C | 25°C
četrtek, 27.07.2017
15°C | 28°C
petek, 28.07.2017
15°C | 28°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.7.2017 ob 14h
Danes bodo nekatere nevihte spremljala krajevna neurja z nalivi in močnejšimi sunki vetra. Ni izključen tudi pojav toče. Na obali bo zvečer ob prehodu hladne fronte zapihal okrepljen severozahodnik.
20°C
28°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

V Šempetru zaživelo Poletje na placu


NOVICE

| |
05.07.2013      11:50
A A

V Šempetru zaživelo Poletje na placuDeli:

Na Trgu Ivana Roba in pred Coroninijevim dvorcem v Šempetru pri Gorici se v teh dneh že vrstijo prireditve v okviru Poletja na placu. Tudi letos je javni zavod KŠTM Šempeter-Vrtojba pripravil številne brezplačne dogodke, hkrati pa povezal različna društva, ki s svojo dejavnostjo, dogajanje še dodatno bogatijo. Živahno dogajanje bo tako polnilo obe prizorišči vse do konca avgusta.

 

Uvod v letošnje Poletje na placu je bila dvodnevna dobrodelna prireditev Podari nasmešek-podari zamašek, podari veselje in radost na Trgu Ivana Roba. Uspešno sta bili izvedeni tudi prva otroška gledališka predstava in plesna predstava, žal pa je prvi koncert  je zaradi slabega vremena odpadel. Tudi šahovska simultanka proti domačemu mednarodnemu mojstru Aljoši Grosarju, ki  se je je udeležilo 19 šahistov, bi morala potekati pod milim nebom, a so jo zaradi dežja izvedli v avli občinske stavbe.

 

Vrhunec dogajanja, sestavljenega iz plesnih nastopov in nastopov stand up komikov, otroških gledaliških predstav in koncertov, bo nastop Tria  Eroika v soboto, 6. julija, ob 21.30, sicer pa bodo za dobro vzdušje med drugim skrbeli tudi Slavko Ivančič in Klapa Solinar v petek, 12. julija, in Bakalina, 26. julija. 19. junija se bo dogajanje izjemoma preselilo za zadružni dom v Vrtojbi, kjer Občina Šempeter-Vrtojba ob 15. občinskem prazniku organizira zabavo s plesom s skupino Mambo Kings.

 

Poletje na placu se bo zaključilo 23. avgusta. V zadnjem tednu ga bodo zaznamovali spremljajoči večerni dogodki že tradicionalnega, 11. plesnega poletja v Šempetru pri Gorici. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.