Logo MojaObčina.si
DANES
21°C
6°C
JUTRI
20°C
6°C

Tradicionalni županov novoletni sprejem

Župan Občine Šempeter-Vrtojba mag. Milan Turk je v petek, 16. decembra, v Coroninijevem dvorcu pripravil tradicionalni novoletni sprejem, kjer je gostil člane občinskega sveta, odborov, komisij, občinske uprave, predstavnike javnih zavodov, gospodarstvenikov, poslovnih partnerjev in druge predstavnike javnega življenja v občini Šempeter-Vrtojba. Novoletni sprejem, kjer sta praznično vzdušje soustvarjala trobentač Matija Podbersič ob spremljavi Blaža Pahorja na klaviaturah, je bil namenjen srečanju, povezovanju, sklepanju še trdnejših, pa tudi novih prijateljskih vezi ter razmišljanju o vsem kar je zaznamovalo leto 2022 in načrtih za prihodnje, hkrati pa je bil tudi zahvala vsem, ki so kakorkoli prispevali k mozaiku dogajanja v naši občini.

Župan Turk se je v svojem nagovoru na krako spomnil vidnejših dogodkov, ki so zaznamovali leto 2022 v občini Šempeter-Vrtojba. Vsem prisotnim se je zahvalil za dozdajšnje sodelovanje ter jim zaželel lepe in mirne božične praznike, prihajajoče leto pa da bi bilo polno optimizma, oredvsem pa vztrajnosti in poguma.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi