Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.10.2017

oblačno
Danes bo pretežno jasno. Dopoldne se bo po nekaterih nižinah še zadrževala megla. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 23 stopinj C.
7°C | 24°C
sreda, 18.10.2017
9°C | 21°C
četrtek, 19.10.2017
8°C | 22°C
petek, 20.10.2017
10°C | 22°C
sobota, 21.10.2017
11°C | 21°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
24°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Tradicionalna županova sprejema najboljših ......


ŠOLSTVO

| |
19.06.2015      12:32
A A

Tradicionalna županova sprejema najboljših mladih ob koncu šolskega letaNajboljši učenci OŠ Ivana Roba Šempeter pri Gorici na sprejem 16. junija.
Najboljši učenci OŠ Ivana Roba Šempeter pri Gorici na sprejem 16. junija.
Deli:

Župan Milan Turk je tudi letos, kot tradicionalno, ob koncu šolskega leta v Coroninijevem dvorcu sprejel najboljše učence in mlade, aktivne na najrazličnejših področjih. V torek, 16. junija 2015, je tako v sejni sobi Občine Šempeter-Vrtojba potekal sprejem uspešnih učencev OŠ Ivana Roba Šempeter pri Gorici, v petek, 19. junija 2015, pa še sprejem ostalih uspešnih mladih iz občine Šempeter-Vrtojba, ki se nadpovprečno udejstvujejo na področju kulture in umetnosti ter športa ali drugih področjih.

 

Župan Občine Šempeter-Vrtojba mag. Milan Turk je tako vsem čestital za njihove dosežke. Okrog šestdeset mladih, ki jih je župan obdaril, se ne odlikuje le na učnem področju, ampak so aktivni in uspešni tudi na mnogih drugih področjih: na različnih šolskih tekmovanjih in na športnem, glasbenem, plesnem in drugih področjih. In zato si vsekakor zaslužijo vso našo pozornost in iskrene čestitke.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.