Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
15°C
6°C
JUTRI
16°C
5°C

Startup izziv za mlade v Primorskem tehnološkem parku


V Primorskem tehnološkem parku vabijo mlade talente, da razvijejo svoj potencial na intenzivni podjetniški delavnici STARTUP IZZIV. Vabljeni mladi med 18. in 29. letom, ki vas zanima podjetništvo in bi radi v 3 dneh pridobili know how za lansiranje in trženje produktov. Na webinarju, ki ga omogoča Cooperative Campus, boste izdelali poslovni model, s katerim se na tekmovanju POPRI potegujete za bogate nagrade. Delavnico bo vodila podjetnica, motivatorka in izkušena predavateljica Urša Žorž, na njej pa bodo sodelovali še drugi startup mentorji.

 

Več informacij najdete na spletni strani: https://www.primorski-tp.si/dogodek/webinar-startup-izziv/

Prijave: katja.pregelj@primorski-tp.si
Prijave so mogoče do 1. februarja 2021.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi