Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 24.11.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo predvsem v zahodnih krajih zmerno do pretežno oblačno, več jasnine pa bo proti vzhodu, kjer bo zjutraj lahko po nekaterih nižinah nekaj megle. Jugozahodnik bo prehodno ponehal. Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do okoli 6, v zatišnih legah severne Slovenije okoli -2, ob morju 10°C.
6°C | 14°C
sobota, 25.11.2017
7°C | 14°C
nedelja, 26.11.2017
7°C | 9°C
ponedeljek, 27.11.2017
-4°C | 10°C
torek, 28.11.2017
-4°C | 9°C
Opozorila
Petek, 24.11.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Najboljša ekipa na svetu v breakdanceu


ŠPORT

| |
23.10.2013      22:06
A A

Najboljša ekipa na svetu v breakdanceuTomi Činej je svetovni prvak postal že četrtič. (Foto: V.I.P. Dance Company)
Tomi Činej je svetovni prvak postal že četrtič. (Foto: V.I.P. Dance Company)
Deli:

Plesalci kluba V.I.P. Dance Company, ki ga vodijo bratje Činej iz Vrtojbe, so si na svetovnem prvenstvu v hip hopu in breakdanceu, ki je potekalo med 16. in 20. oktobrom v Köbenhavnu na Danskem, priplesali kar tri odličja.

 

Odličn odrugo mesto je v kategoriji mladinskih skupin osvojila skupina Go-Breakers Juniors, ki jo sestavljajo Miha Filipič, Mark Redelonghi, Žan Zupan Panker, Matija Miščič, Špela Rozman in Ana Gruden.

 

V kategoriji članskih breakdances skupin je skupina V.I.P. Go-Breakers, v kateri plešejo Edi in Tomi Činej, Sandi Gabrijelčič, Tim Babnik, Kevin Mekicar in Gregor Fabjan zmagala!

 

Zlato medaljo pa si je priplesal tudi izjemen plesalec Tomi Činej – in sicer v kategoriji članov posameznikov. Tomi je tako že četrtič postal svetovni prvak.

 

Vztrajnost trenerjev, navdušenost novih generacij plesalcev, podpora njihovih staršev ter izjemno plesno znanje, širina in odprtost bratov Činej, ki plesno skupino Go-Breakers - oziroma zdaj plesni klub V.I.P., vodita že dvanajst let, se torej obrestujejo. Bratje Činej so vzor vztrajnosti in trdega dela, medsebojne povezanosti, pomoči in sodelovanja, ki je preraslo družinske okvire. Za njihov prispevek na področju športa oz. modernega tekmovalnega plesa – breakdance so leta 2011 prejeli srebrno priznanje Občine Šempeter-Vrtojba.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.