Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.06.2017

jasno
Danes bo precej jasno, zjutraj bo po nekaterih nižinah nastala megla. Najvišje dnevne temperature bodo od 26 do 31 stopinj C.
17°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
19°C | 28°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 26°C
petek, 30.06.2017
17°C | 25°C
Opozorila
Ponedeljek, 26.6.2017 ob 5h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
31°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Poletna šola v Šanghaju s štipendijo Javnega ......


TURIZEM, ŠOLSTVO

| |
15.01.2014      16:04
A A

Poletna šola v Šanghaju s štipendijo Javnega sklada RSDeli:

Tudi v letu 2014 bo potekala Poletna šola v Šhanghaju na Kitajskem, ki se bo odvijala od 13. julija do 13. avgusta 2014. V sodelovanju s Šanghajsko univerzo za poslovanje in ekonomijo (SUIBE) in Konfucijskim inštitutom v Ljubljani bo šola to poletje organizirana že peto leto zapored. SUIBE je bila ustanovljena leta 1960 in je pod administracijo Šanghajske mestne uprave vse od leta 1994 naprej. Kot edina višješolska institucija za mednarodno poslovanje v vzhodnokitajski regiji se SUIBE ponaša z dolgo zgodovino poslovnega izobraževanja s tradicionalno in značilno držo. Obilje skupnih programov z raznimi mednarodnimi partnerji uvršča SUIBE med najboljše mednarodne poslovne univerze na Kitajskem.

 

Program bo temeljil na jeziku, poslu in kulturi. V dopoldanskem času se bodo študenti učili kitajščino – jezik, ki ga govori največ prebivalcev na svetu. Popoldnevi bodo v znamenju spoznavanja predstavnikov in obiska na Kitajskem uveljavljenih podjetij, poslušanju predavanj na temo uspešnega poslovanja na Kitajskem ter priprave in izvedbe poslovne ideje. Kulturni del pa bo zajemal spoznavanje bogate in raznolike kitajske kulture v obliki kulturnih delavnic. Po uspešno opravljeni poletni šoli boste pridobili certifikat iz znanja kitajskega jezika in izkušnje, ki vam bodo pomagale pri nadaljnji karierni poti.

 

Rok za prijavo je 16. februar 2014, na voljo pa je 100 prostih mest.

 

Za študente je tovrstno potovanje na Kitajsko še posebej ugodno, saj imajo možnost pridobitve štipendije Javnega sklada RS za razvoj kadrov in štipendije v višini 780 EUR. Do štipendije ni upravičen tisti, ki je bil več kot enkrat upravičen do štipendije za študijske obiske po katerimkoli razpisu sklada iz preteklih let. Vse informacije dobite na spletni strani http://www.sklad-kadri.si/si/stipendije/razpis/n/stipendije-za-studijske-obiske-dijakov-in-studentov-v-tujini-za-leto-2013-164-jr/.


Več informacij o poletni šoli lahko najdete na spletni strani http://shanghaisummerschool.com/sl/, za osebno predstavitev ali odgovor na vsa morebitna vprašanja pa smo dosegljivi na info@shanghaisummerschool.com.

 

Utrinke poletne šole 2013 si lahko ogledate na Facebook strani: https://www.facebook.com/ShanghaiSummerSchool/, kjer so zbrane tudi izjave preteklih udeležencev poletne šole.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.