Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno. Krajevne padavine, predvsem plohe in nevihte, se bodo od zahoda razširile na vso Slovenijo ter ponehale v večernem ali nočnem času. Nekatere nevihte bodo spremljali močnejši nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, v Beli krajini in Posavju ob jugozahodnem vetru še do 33 stopinj C.
21°C | 30°C
ponedeljek, 26.06.2017
15°C | 32°C
torek, 27.06.2017
17°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
19°C | 29°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 25°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 8h
Danes bodo ob prehodu vremenske fronte nevihte z močnejšimi nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča.
21°C
30°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Dobrodelna prireditev Korak iz teme je ......


ŠPORT

| |
16.11.2012      19:59
A A

Dobrodelna prireditev Korak iz teme je pohodnike popeljala po šempetrskih ulicahDeli:

Športno društvo Mark Šempeter je v petek, 16. novembra 2012, pripravilo 16. pohod “Korak iz teme”. Dobrodelna prireditev, katere namen je mladini ponuditi nekaj, kar bo koristilo njihovemu zdravju, tako telesnemu kot psihičnemu, saj se čas dogodka ujema z mesecem boja proti zasvojenosti, ne le z drogami, pač pa tudi proti drugim, manj očitnim vrstam, se je začela ob 17. uri pred gasilskim domom v Šempetru.

V pohod je uvedel kratki program, ki so ga oblikovali učenci Osnovne šole Ivana Roba Šempeter in mlada godba z Vogrskega, skoraj 400 pohodnikov, predvsem šolarjev in njihovih staršev, pa so nagovorili
župan občine Šempeter-Vrtojba, Milan Turk, ravnateljica osnovne šole, Slavica Bragato, in predsednik ŠD Mark, Silvo Kokot. Temu je sledil približno 5 km dolg pohod z baklami po šempetrskih ulicah. Nezahtevna pot je bila primerna za vsakogar, predvsem pa so seje razveselili najmlajši. Pohod se je zaključil pred Gasilskim domom, kjer je vse pohodnike čakal čaj, pečena jabolka in pečen krompir.

Dobrodelna sredstva, teh naj bi bilo okrog 500, bodo podarili učencem Osnovne šole Ivana Roba za izboljšanje njihovih študijskih pogojev. Pohod je vključen v evropski koledar pohodniških prireditev, udeležilo pa se ga je tudi precej Italijanov.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4
25.06.2017 | Družabni dogodki
Praznik Sv. Petra
30.06.2017 | Družabni dogodki
Tadej Toš Show, večer stand-up komedije

Bodite prvi pri oddaji mnenja.