Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Popoldne bo oblačno s pogostimi padavinami. Predvsem v južni Sloveniji bodo tudi nevihte s krajevnimi nalivi. Zapihal bo okrepljen severni do severovzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja. Meja sneženja se bo proti večeru spustila do nadmorske višine okoli 1200 m, v noči na ponedeljek pa lahko ponekod tudi pod 1000 m. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 14, na Primorskem do 18 stopinj C.
12°C | 16°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 18°C
torek, 24.10.2017
2°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 21°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 22°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 13h
Dane popoldne bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
12°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Spletno tekmovanje za mladinski esej na temo ......


NOVICE

| |
08.01.2016      15:19
A A

Spletno tekmovanje za mladinski esej na temo "Mladi iz jugovzhodne Evrope za blaginjo regije"Deli:

Parlamentarna skupščina Procesa sodelovanja v jugovzhodni Evropi (PS SEECP) je 1. decembra 2015 odprla regijsko tekmovanje za mladinski esej “Mladi iz jugovzhodne Evrope za blaginjo regije”. Tekmovanje za esej je odprto za mlade do 29. leta iz vseh držav jugovzhodne Evrope. Vsi udeleženci se morajo prijaviti na spletni strani tekmovanja in svoje eseje naložiti najkasneje do 31. marca 2016. Eseji morajo biti napisani v angleškem jeziku.

Tekmovanje organizira bolgarski parlament, ki po rotacijskem sistemu trenutno predseduje Parlamentarni skupščini Procesa sodelovanja v jugovzhodni Evropi (PS SEECP), ob dejavni podpori parlamentov, sodelujočih v PS SEECP in je eden izmed dogodkov, ki obeležuje 20. obletnico Procesa sodelovanja v jugovzhodni Evropi (SEECP), ki je bil ustanovljen leta 1996 v Sofiji na srečanju ministrov za zunanje zadeve iz regije. Slovenija je postala članica foruma jugo-vzhodnega evropskega procesa sodelovanja (SEECP - South-East European Cooperation Process) leta 2010.

 

Mednarodno žirijo bodo sestavljali parlamentarci, ki delujejo na področju mladinskih dejavnosti, izobraževanja in kulture, vidnejše javne osebnosti, oblikovalci mnenj, univerzitetni profesorji, novinarji in predstavniki nevladnih organizacij.

Zmagovalcem bo nagrada podeljena na posebni slovesnosti v času letnega zasedanja Parlamentarne skupščine SEECP junija 2016 v Sofiji.

Več o natečaju v razpisnih pogojih

 

Info: Regionalni sekretariat za parlamentarno sodelovanje v jugovzhodni Evropi (rspcsee@parliament.bg).
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.