Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

delno oblačno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, ponekod v severovzhodni Sloveniji bo občasno še možen rahel dež. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal okrepljen severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
7°C | 18°C
torek, 24.10.2017
2°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 20°C
četrtek, 26.10.2017
5°C | 20°C
petek, 27.10.2017
7°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
18°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Zaključni koncert Podružnične glasbene šole ......


ŠOLSTVO

| |
22.05.2014      15:10
A A

Zaključni koncert Podružnične glasbene šole ŠempeterDeli:

V sredo, 21. maja, je bilo pred Coroninijevim dvorcem še posebej pestro in razigrano. Na tradicionalnem zaključnem koncertu so se predstavili mladi glasbeniki, ki svoje znanje pridno bogatijo na Podružnični glasbeni šoli v Šempetru. Nastopili so tako solistično kot v komornih zasedbah oziroma pihalnem orkestru in za občinstvo pripravili kar 26 točk. Ob tej priložnosti se je v.d. ravnatelja Glasbene šole Nova Gorica Sandi Vrabec zahvalil Občini in županu za vso podporo ter sodelovanje.

 

Utrip dogajanja smo zabeležili tudi sami, zato, da si ga lahko ogledate v spodnji fotogaleriji.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.