Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 25.05.2018

delno oblačno
Zvečer bodo nevihte postopno zamrle. Ponoči se bo na Primorskem delno zjasnilo. Drugod bo zmerno do pretežno oblačno, ponekod bodo občasno še manjše krajevne padavine. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju in na Goriškem okoli 17 °C.
16°C | 29°C
sobota, 26.05.2018
16°C | 29°C
nedelja, 27.05.2018
16°C | 30°C
ponedeljek, 28.05.2018
16°C | 29°C
torek, 29.05.2018
16°C | 28°C
Opozorila
Četrtek, 24.5.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
29°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Mladi vabljeni k sodelovanju na fotografskem ......


TURIZEM, ŠOLSTVO, EVROPSKI PROJEKTI

| |
12.02.2017      18:20
A A

Mladi vabljeni k sodelovanju na fotografskem natečaju "Kaj prosto gibanje pomeni za vas?"Deli:

Projektni partnerji projekta “Debata o prihodnosti štirih svoboščin Evropske unije – EU3doms” objavljajo fotografski natečaj z naslovom “Kaj prosto gibanje pomeni za vas?”. Bodite kreativni in osvojite izlet v Eisenstadt (v Avstriji),  ogled Vinariuma Lendava na vinsko turistični cesti Lendava, razstavo Salvador Dalija, ki bo na ogled v Galeriji-Muzej Lendava ter knjige Fotografije štirih dežel. Delite svoje poglede in izkušnje skozi fotografijo. Natečaj je odprt za skupino tekmovalcev (največ do 5 članov) starih med 14 in 18 let iz Slovenije.
 

Časovnica natečaja:

1. marec 2017 do 0:00:  Rok za oddajo fotografij

8. marec 2017: Obvestilo o rezultatih natečaja za 1., 2., 3. mesto

15. marec 2016 do 0:00: Rok za oddajo veščakov na Facebooku (nagrada publike)

16. marec 2017: Obvestilo o rezultatih natečaja za nagrado publike

 

Nagrade:

  • 1. mesto: Izlet v Eisenstadt, Avstrija (dvodnevni izlet z eno nočitvijo) z  možnostjo udeležbe na zaključni konferenci “Debata o prihodnosti štirih svoboščin Evropske unije – projekt EU3doms", na kateri bo sodelovalo 90 predstavnikov iz petih držav; vstopnica za Vinarium Lendava na vinsko turistični cesti, vstopnica za razstavo Salvador Dalija (ki bo na ogled v Galeriji-Muzej Lendava od 18. maja do 31. oktobra 2017), knjigo Fotografij štirih dežel (Avstrije, Hrvaške, Madžarske in Slovenije).
  • 2. in 3. mesto: Vstopnica za Vinraium Lendava na vinsko turistični cesti Lendava in razstavo del Salvador Dalija (ki bo na ogled v Galeriji-Muzej Lendava od 18. maja do 31. oktobra 2017), knjigo Fotografij štirih dežel (Avstrije, Hrvaške, Madžarske in Slovenije).
  • Nagrada publike: Vse prejete fotografije bodo tudi objavljene na Facebook strani projekta. Fotografija, ki bo prejela največ všečkov, bo nagrajena s knjigo Fotografije štirih dežel (Avstrije, Hrvaške, Madžarske in Slovenije).

 

*Fotografije, ki bodo nagrajene s prvim, drugim in tretjim mestom ter nagrado publike bodo natisnjene in  vključene v potujočo projektno razstavo, ki bo gostila na projektnih dogodkih v Beogradu, Miercurea Ciucu, Nisu, Hévízu, Novem Sadu, Lendavi in Eisenstadtu.

Foto-natečaj projekta se izvaja pod okriljem programa Evropa za državljane in je sofinanciran s strani EACEA - Izvajalske agencije za izobraževanje, avdiovizualno in kulturo.


Priloge:
MS Office Word 2007-2010
Prijavnica
81030_fotocall-si-prijavnica.docx (23,61 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.