Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

delno oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 17°C
torek, 24.10.2017
2°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 20°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 20°C
petek, 27.10.2017
8°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Dan odprtih vrat Biotehniške šole v Šempetru ......


ŠOLSTVO

| |
01.12.2013      18:41
A A

Dan odprtih vrat Biotehniške šole v Šempetru in bazar "Nisi sam"Deli:
Tako kot vsako leto, se bodo tudi letos v torek, 3. decembra, med 16. in 19. uro odprla vrata Biotehniške šole za vse, ki bi si radi ogledali prostore šole, se udeležili delavnic in bolj podrobno spoznali življenje ter delo dijakov in profesorjev. Vabijo nas v delavnice (slaščičarstvo, gastronomija, vrtnarstvo, naravovarstvo, kmetijstvo), laboratorije, šolsko vinsko klet, oljarno, kjer bomo lahko videli novo torkljo, rastlinjake, učilnice …

 

Poleg tega bodo dijaki v avli Biotehniške šole  pripravili Božično-novoletni Bazar - "Nisi sam". Ponudili vam bodo izdelke, ki so jih izdelali sami doma ali pri praktičnem pouku. Prepričani smo, da boste med njimi zagotovo našli tudi kaj zase ali vaše najbližje. Z zbranim denarjem bodo pomagali svojim sošolcem, ki so pomoči potrebni. 

 

Za učence osnovnih šol bodo pripravili še delavnice in predstavitve izobraževalnih programov: kmetijsko-podjetniški tehnik, hortikulturni tehnik, naravovarstveni tehnik, slaščičar, gastronoske in hotelske storitve (kuhar, natakar), vrtnar, pomočnik v biotehniki in oskrbi ter živilsko-prehranski tehnik (3+2). Predstavitve se bodo pričele ob 16.15 in 18.00.

 

Dijaki in delavci Biotehniške šole vljudno vabijo k obisku!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.