Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
V prvem delu noči bodo nevihte s krajevnimi neurji od zahoda zajele večji del Slovenije, v drugem delu noči pa prehodno povečini ponehale.
18°C | 27°C
petek, 30.06.2017
16°C | 25°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
16°C | 26°C
ponedeljek, 03.07.2017
14°C | 27°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
18°C
27°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Povabilo k posredovanju predloga kandidature ......


NOVICE

| |
04.01.2016      10:43
A A

Povabilo k posredovanju predloga kandidature za predstavnika Občine Šempeter-Vrtojba v komisiji za ocenjevanje in izbor prispelih vlog na javni razpis za pridobitev dolgoročnih investicijskih posojil Javnega sklada malega gospodarstva GoriškeDeli:
Občina Šempeter-Vrtojba je decembra 2015 od v.d. direktorice JSMGG Tatjane Gregorič prejela zaprosilo Nadzornega sveta Javnega sklada malega gospodarstva Goriške za imenovanje predstavnika Občine Šempeter-Vrtojba v komisiji za ocenjevanje in izbor prispelih vlog na javni razpis za pridobitev dolgoročnih investicijskih posojil Javnega sklada malega gospodarstva Goriške.

Občinski sveti ustanoviteljic imenujejo vsaka svojega člana v komisijo za ocenjevanje in izbor prispelih vlog na javni razpis za pridobitev dolgoročnih investicijskih posojil Javnega sklada malega gospodarstva Goriške.

 

Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja Občinskega sveta Občine Šempeter-Vrtojba (v nadaljevanju: KMVVI) vas vabi, da posredujete predlog kandidature za predstavnika Občine Šempeter-Vrtojba v komisiji za ocenjevanje in izbor prispelih vlog na javni razpis za pridobitev dolgoročnih investicijskih posojil JSMGG.

Predlog kandidature posredujete komisiji za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja, vključno s podpisano izjavo kandidata, da soglaša s kandidaturo (v prilogi 1) do torka 12. 1. 2016, po pošti na naslov: Občina Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3 a, 5290 Šempeter pri Gorici, s pripisom »Za komisijo za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja«, po e-pošti na: info@sempeter-vrtojba.si ali osebno na sedežu občinske uprave v poslovnem času.

Komisija bo prejete predloge obravnavala na 13. seji komisije, ki bo dne 14. 1. 2016 ob 16.30 v svetniški pisarni Občine Šempeter-Vrtojba.


Celoten dopis z obrazcem za Izjavo je v prilogi.
Priloge:
MS Office Word 2003
Dopis z obrazcem za izjavo
54249_povabilokpodajipredlogakandiaturezavkomisijojsmgg.doc (640,5 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.