Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
10°C
-3°C
JUTRI
10°C
-5°C
Deli
4236

Pohodniki s Cerja na Triglav so se ustavili tudi v Šempetru

V ponedeljek, 3. julija, so se v Coroninijevem dvorcu ustavili pohodniki, ki se udeležujejo 3. spominskega pohoda Cerje–Triglav. Del poti je z njimi prehodil tudi podžupan Ivo Podbersič, ki jih je skupaj s tajnikom občine Petrom Ptičakom nato sprejel v občinski hiši.

Spominski pohod od Pomnika braniteljem slovenske zemlje na Cerju vse do vrha Triglava organizira Društvo veteranov SEVER Severne Primorske. Pohod je posvečen naši najvišji gori – simbolu slovenstva, partizanskim patruljam, ki so se v boju za svobodo povzpele na Triglav, razvitju slovenske zastave na vrhu domovine v času osamosvojitve leta 1991 in 70. obletnici vrnitve Primorske matični domovini. Pohodnikom, ki jih je v svoj fotografski objektiv ujel Stanislav Črvič, želimo čimbolj naklonjeno vreme predvsem pa varen in uspešen vzpon na Triglav!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!