Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.07.2018

delno oblačno
Plohe in nevihte se bodo nadaljevale v noč na torek in so lahko predvsem na jugu tudi močnejše.
17°C | 31°C
sreda, 16.07.2018
17°C | 30°C
četrtek, 18.07.2018
16°C | 33°C
petek, 19.07.2018
16°C | 34°C
sobota, 20.07.2018
16°C | 32°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
31°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Pohodniki s Cerja na Triglav so se ustavili ......


NOVICE

| |
03.07.2017      17:06
A A

Pohodniki s Cerja na Triglav so se ustavili tudi v ŠempetruDeli:

V ponedeljek, 3. julija, so se v Coroninijevem dvorcu ustavili pohodniki, ki se udeležujejo 3. spominskega pohoda Cerje–Triglav. Del poti je z njimi prehodil tudi podžupan Ivo Podbersič, ki jih je skupaj s tajnikom občine Petrom Ptičakom nato sprejel v občinski hiši.

Spominski pohod od Pomnika braniteljem slovenske zemlje na Cerju vse do vrha Triglava organizira Društvo veteranov SEVER Severne Primorske. Pohod je posvečen naši najvišji gori – simbolu slovenstva, partizanskim patruljam, ki so se v boju za svobodo povzpele na Triglav, razvitju slovenske zastave na vrhu domovine v času osamosvojitve leta 1991 in 70. obletnici vrnitve Primorske matični domovini. Pohodnikom, ki jih je v svoj fotografski objektiv ujel Stanislav Črvič, želimo čimbolj naklonjeno vreme predvsem pa varen in uspešen vzpon na Triglav!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.