Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem od 8 do 11 stopinj.
7°C | 21°C
petek, 20.10.2017
9°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
12°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
13°C | 19°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Pogoste prekinitve dobave električne energije...


OPOZORILA

| |
06.02.2015      11:31
A A

Pogoste prekinitve dobave električne energijeDeli:
Elektro Primorska d.d. obvešča, da zaradi orkanske burje prihaja do okvar električnega omrežja in posledično do pogostih prekinitev dobave električne energije na več mestih distribucijskega področja Elektra Primorska.

Trenutno imajo na področju goriškega in ajdovskega območja 3.000 odjemalcev brez električne energije, na območju Sežane 1.050 odjemalcev in na tolminskem 426 odjemalcev brez električne energije. Skupaj 4.476 odjemalcev električne energije. Vse razpoložljive ekipe Elektra Primorska so na terenu in se trudijo v čim krajšem času zagotoviti normalno oskrbo z električno energijo vsem odjemalcem, kar pa otežuje močna burja, ki ustvarja nevarne delovne razmere.

Zaradi poškodbe na prenosnem daljnovodu 110 kV Ajdovščina–Gorica obstaja velika nevarnost popolnega izpada napajanja na celotnem področju severne Primorske.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.