Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
21°C
2°C
JUTRI
24°C
4°C
Deli
4525

Podpisana pogodba za izvedbo del na krajevni knjižnici v Šempetru

Dolgoletna želja Šempetrcev in Vrtojbencev, da bi dobili svojo krajevno knjižnico se je začela realizirati. V petek, 10. avgusta 2018, sta župan Milan Turk in direktorica Remont Gradbenega podjetja d.o.o. Ajdovščina, Lucija Kočevar, podpisala pogodbo za izvedbo del na krajevni knjižnici v Šempetru. Pogodbena vrednost del z vključenim DDV je 142.619,95 EUR.

V prostorih na Cesti goriške fronte 2, ki so v lasti občine in kjer je nekdaj bila galerija Bažato, bo v tem okviru skladno s projektom, ki je bil usklajen z vodstvom Goriške knjižnice Franceta Bevka, povišan tlak pritličja, porušena obstoječa etažna monta plošča in izvedena armiranobetonska plošča, izvedeno armiranobetonsko stopnišče v nadstropje, nova toplotna izolacija v notranjosti, izvedba novih sanitarnih prostorov in montaža dvižne stopniščne ploščadi za dostop invalidov v nadstropje. Pogodbeni rok za izvedbo del je štiri mesece od uvedbe izvajalca v delo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi