Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 19.10.2018

jasno
Ponoči se bo povsod razjasnilo, po nižinah v notranjosti bo večinoma nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 10, na Primorskem ob šibki burji okoli 12.
11°C | 25°C
sobota, 20.10.2018
9°C | 24°C
nedelja, 21.10.2018
9°C | 22°C
ponedeljek, 22.10.2018
9°C | 20°C
Opozorila
Četrtek, 18.10.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
25°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Podpisana pogodba za izvedbo del na krajevni ......


NOVICE

| |
10.08.2018      15:16
A A

Podpisana pogodba za izvedbo del na krajevni knjižnici v ŠempetruDeli:

Dolgoletna želja Šempetrcev in Vrtojbencev, da bi dobili svojo krajevno knjižnico se je začela realizirati. V petek, 10. avgusta 2018, sta župan Milan Turk in direktorica Remont Gradbenega podjetja d.o.o. Ajdovščina, Lucija Kočevar, podpisala pogodbo za izvedbo del na krajevni knjižnici v Šempetru. Pogodbena vrednost del z vključenim DDV je 142.619,95 EUR.

V prostorih na Cesti goriške fronte 2, ki so v lasti občine in kjer je nekdaj bila galerija Bažato, bo v tem okviru skladno s projektom, ki je bil usklajen z vodstvom Goriške knjižnice Franceta Bevka, povišan tlak pritličja, porušena obstoječa etažna monta plošča in izvedena armiranobetonska plošča, izvedeno armiranobetonsko stopnišče v nadstropje, nova toplotna izolacija v notranjosti, izvedba novih sanitarnih prostorov in montaža dvižne stopniščne ploščadi za dostop invalidov v nadstropje. Pogodbeni rok za izvedbo del je štiri mesece od uvedbe izvajalca v delo.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.