Logo MojaObčina.si
DANES
7°C
-5°C
JUTRI
8°C
3°C
Oceni objavo

Ocenjevanje škode na stvareh zaradi posledic neurja

V skladu s sklepom Ministrstva za obrambo, Uprave Republike Slovenije za zaščito in reševanje, št. 844-27/2023-85-DGZR, vas obveščamo, da bo Občina Šempeter-Vrtojba pričela z zbiranjem prijav škode po neurju z dežjem, vetrom, zemeljskimi plazovi in poplavami med 17. in 25. julijem 2023 za škodo na objektih (sem NE SPADA škoda na kmetijskih pridelkih). Zato pozivamo občane, da škodo prijavijo na obrazcu 4 – Ocena delne škode na stavbah. Prijavi je potrebno obvezno priložiti fotografije, iz katerih je razvidna nastala škoda.

Prijave lahko oddate po pošti na naslov Občina Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3a, 5290 Šempeter pri Gorici ali po elektronski pošti na info@sempeter-vrtojba.si. Prijave občanov zbiramo najkasneje do 21. avgusta 2023.

 

Občane obveščamo, da Občina zbira in popisuje škodo na podlagi prispelih vlog oškodovancev. Odločitev o tem, ali bo kasneje prišlo do morebitnih povračil škod pa je na strani drugih pristojnih organov Republike Slovenije.

Oglejte si tudi