Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
16°C
-3°C
JUTRI
15°C
-2°C
2529

Poziv izobraževalnim organizacijam, društvom ter klubom

Vse izobraževalne organizacije, društva in klube obveščamo, da bo tudi letos župan Občine Šempeter-Vrtojba, mag. Milan Turk, sprejel mlade, ki so se v tem šolskem letu posebej izkazali na področju izobraževanja, kulture in umetnosti ter športa.

Prosimo, da nam predloge za sprejem pri županu, ki bo v sredo, 14. junija 2017, ob 14. uri, v sejni sobi Občine Šempeter-Vrtojba, dostavite najkasneje do srede, 7. junija 2017, na naslov Občina Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3/a, 5290 Šempeter pri Gorici, ali po elektronski pošti: ksenija.usaj@sempeter-vrtojba.si. Ob imenu in priimku navedite tudi dosežek z obrazložitvijo (opisno v stavkih), poln naslov ter mentorja oz. trenerja, da jih lahko na sprejem uradno povabimo. Vabila za mentorje bomo, po prejemu predlogov, poslali na vaš naslov, predlaganim za sprejem pa na njihove domače naslove.

 

Kriteriji:

SREDNJE ŠOLE IN VISOKOŠOLSKE ORGANIZACIJE, DRUŠTVA IN KLUBI lahko predlagajo dijake, študente, oziroma člane društev do 29. leta starosti, s stalnim prebivališčem v Občini Šempeter-Vrtojba, ki so v šolskem letu 2016/17 dosegli:

-     1. mesto, 1. nagrado ali zlato priznanje na srednješolskih državnih tekmovanjih

-      in/ali se drugače nadpovprečno udejstvovali v šoli

ali z dosežki na področju kulture, umetnosti, športa in drugo:

- na državnih tekmovanjih 1. mesto, zlato nagrado oz. priznanje ali 1. nagrado,

- na večjih mednarodnih tekmovanjih (evropsko, svetovno ali primerljivo) 1. – 3. mesto, nagrado ali posebno priznanje,

- udeležbo na svetovnem tekmovanju.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!