Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

pretežno oblačno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo vreme povsod umirilo in do jutra se bo zjasnilo. Po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju 19 stopinj C.
17°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
19°C | 28°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 26°C
petek, 30.06.2017
17°C | 25°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 18h
Zvečer bodo predvsem v jugovzhodni Sloveniji še možne krajevno močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra.
17°C
31°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Obvestili o zapori ceste v Vrtojbi in ......


PROMET, OBVESTILA

| |
20.10.2015      17:27
A A

Obvestili o zapori ceste v Vrtojbi in nadomestnih avtobusnih postajališčihDeli:

Obveščamo vas, da bo v naslednjih dneh oviran promet v Vrtojbi. V sredo, 21. oktobra 2015, bo od 8. ure dalje pričela veljati popolna zapora ceste na odseku Ulice 9. septembra med krožiščem pri Mahle Letrika in odcepom za Laze. Podjetje Adriaplin bo dela na tem odseku izvajalo predvidoma dva dni. V petek,  23. oktobra 2015, pa se bo pričela priprava za celotno asfaltacijo trase s pričetkom pri krožišču pri Mahle Letrika. Asfaltacija se bo izvajala po dnevnih odsekih dolgih približno 300 m. V tem času bodo na odsekih asfaltacije popolne zapore ceste.

Avtobusni postajališči "Vrtojba Bife" in "Vrtojba Podlaze" bosta zato od  21. oktobra 2015 do nadaljnega premeščeni na nadomestno postajališče »Vrtojba Cerkev« in na začasno avtobusno postajališče »Vrtojba Obmejna. Odhodni urniki avtobusov ostajajo enaki, na nadomestnih postajališčih se pa izenačijo z najbljižnim, ki ga nadomeščajo.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.