Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

JUTRI
10°C
-3°C
SRE.
6°C
-3°C
5104

Javni razpis za sofinanciranje kulturnih in mladinskih programov in projektov za leto 2018

Obveščamo vas, da je Občina Šempeter-Vrtojba v ponedeljek, 19. februarja 2018, objavila Javni razpis za sofinanciranje kulturnih in mladinskih programov in projektov, ki jih bo Občina Šempeter-Vrtojba sofinancirala v letu 2018 in bo odprt do srede, 21. marca 2018. Razpisna dokumentacija je od dneva objave dosegljiva na spletni strani Občine Šempeter-Vrtojba www.sempeter-vrtojba.si ali pa jo zainteresirani lahko dvignejo v času uradnih ur v Glavni pisarni Občine Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3/a, 5290 Šempeter pri Gorici.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!