Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
17°C
0°C
JUTRI
18°C
0°C
4130

Javni razpis za podelitev nagrad in priznanj Občine Šempeter-Vrtojba v letu 2018

Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja Občine Šempeter-Vrtojba je objavila Javni razpis za podelitev nagrad in priznanj Občine Šempeter-Vrtojba v letu 2018. Razpisna dokumentacija je dosegljiva na spletni strani občine www.sempeter-vrtojba.si v rubriki Razpisi, pozivi in naznanila, lahko si jo ogledate TUKAJ ali pa se jo lahko dvigne v času uradnih ur v glavni pisarni Občine Šempeter-Vrtojba (Trg I. Roba 3a, Šempeter pri Gorici). Rok za oddajo pobud je do vključno 9. 5. 2018.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!