Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

JUTRI
18°C
2°C
SOB.
9°C
1°C
5406

Objavljen Sklep o pričetku priprave sprememb in dopolnitev št. 3 Občinskega prostorskega načrta Občine Šempeter-Vrtojba

Obveščamo vas, da je bil v Uradnem listu št. 6/2017 objavljen objavljen Sklep o pričetku priprave sprememb in dopolnitev št. 3 Občinskega prostorskega načrta Občine Šempeter-Vrtojba. Občina je osnovni OPN sprejela v začetku leta 2014, dosedanje spremembe in dopolnitve so obsegale popravek očitne napake in spremembe izvedbenih pogojev. V času od sprejetja osnovnega OPN je občina prejela nove vloge za spremembo namenske rabe drugih oseb, oblikovane so bile tudi razvojne pobude občine, katerih izvedba zahteva spremembo namenske rabe in izvedbenih določil OPN. Namen postopka sprememb in dopolnitev OPN je vključevanje predhodno preverjenih razvojnih in drugih pobud v OPN ter prilagoditev določil OPN spremembam zakonodaje.

Polno besedilo sklepa si lahko ogledate na tej povezavi.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!