Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
6°C
2°C
JUTRI
8°C
0°C
3960

Objavljen poziv za imenovanje občinske volilne komisije in za imenovanje predstavnika občine v SZ Kozara NG

Komisiji za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja objavlja

  • JAVNI POZIV ZA VLOŽITEV PREDLOGOV ZA IMENOVANJE OBČINSKE VOLILNE KOMISIJE za mandatno obdobje 2018-2022, ki si ga lahko ogledate TU.
  • OBVESTILO O ZAČETKU POSTOPKA ZA IMENOVANJE PREDSTAVNICE/KA OBČINE ŠEMPETER-VRTOJBA V SVETU JAVNEGA ZAVODA OSNOVNA ŠOLA KOZARA NOVA GORICA, ki si ga lahko ogledate TU. (v tem primeru skladno s 98. členom Poslovnika Občinskega sveta Občine Šempeter-Vrtojba kandidate za imenovanje lahko predlagajo svetniki, svetniške skupine in župan)
Predlog kandidature posredujete Komisiji za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja, vključno s podpisano izjavo kandidata, da soglaša s kandidaturo do ponedeljka, 19. 3. 2018, po pošti na naslov: Občina Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3 a, 5290 Šempeter pri Gorici, s pripisom »Za komisijo za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja«, po e-pošti na: info@sempeter-vrtojba.si ali osebno na sedežu občinske uprave v poslovnem času.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!