Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
31°C
17°C
JUTRI
31°C
21°C
1022

Objavljen javni razpis za sofinanciranje nakupa in vgradnje malih komunalnih čistilnih naprav na območju Občine Šempeter-Vrtojba

Občina Šempeter-Vrtojba je na podlagi Odloka o proračunu Občine Šempeter-Vrtojba za leto 2017 in 3. člena Odloka o sofinanciranju nakupa in vgradnje malih komunalnih čistilnih naprav na območju Občine Šempeter-Vrtojba objavila javni razpis za sofinanciranje nakupa in vgradnje malih komunalnih čistilnih naprav na območju Občine Šempeter-Vrtojba. Najdete ga TUKAJ.

Višina razpisanih sredstev za leto 2017 je 10.000,00 EUR. V kolikor bodo zagotovljena sredstva za sofinanciranje tudi v proračunu za leto 2018, razpis ostaja odprt do porabe sredstev tudi v letu 2018. Višina pomoči znaša 50 % upravičenih stroškov oziroma največ 1.500 EUR za en stanovanjski objekt.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi