Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
9°C
2°C
JUTRI
10°C
0°C
1021

Imenovanje novega člana Statutarno pravne komisije do izteka mandata občinskemu svetu

Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja Občinskega sveta Občine Šempeter-Vrtojba je dne 15. 10. 2020 prejela odstopno izjavo zunanje članice Statutarno pravne komisije Občinskega sveta Občine Šempeter-Vrtojba. Skladno s 24. členom Statuta Občine Šempeter-Vrtojba (UL RS št.: 5/2018) komisije šteje pet članov. Občinski svet je imenoval predsednico in tri člane komisije izmed svojih članov in eno članico izmed drugih občanov, ki je odstopila. Kandidate za imenovanje lahko predlagajo svetniki, svetniške skupine in župan, ki jih komisija vabi, da posredujejo predlog kandidature za člana/članico Statutarno pravne komisije do izteka mandata občinskemu svetu. Članstvo v komisiji občinskega sveta ni združljivo s članstvom v nadzornem odboru občine ali z delom v občinski upravi.

Predlog kandidature, vključno s podpisano izjavo kandidata, da soglaša s kandidaturo (v prilogi) posredujete po pošti na naslov: Občina Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3 a, 5290 Šempeter pri Gorici, s pripisom »Za komisijo za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja« ali po e-pošti na: info@sempeter-vrtojba.si, da bo dostavljeno do 2. 11. 2020 do 11:00.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi