Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
17°C
4°C
JUTRI
18°C
7°C
2560

Minister Cigler Kralj na ogledu prostorov DSO Vrtojba

V ponedeljek, 29. marca 2021, je minister za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti Janez Cigler Kralj skupaj s primorskima poslancema Eleno Zavadlav Ušaj in Andrejem Černigojem obiskal Občino Šempeter - Vrtojba. Delegacija si je z županom Milanom Turkom ter predstavniki koncesionarja družbe Dom upravljanje ogledala prostore Doma starejših občanov Vrtojba. Ob tem je minister za javnost povedal, da je to svečan trenutek za občino Šempeter - Vrtojba: "Zadovoljen sem, da se je našel interesent za odkup, ki je kandidiral na zaključenem javnem razpisu za koncesijo za oskrbo starejših in bil pri tem uspešen. Po desetih letih smo tako našli rešitev za te stavbe, ki so samevale in niso bile predane svojemu namenu. Sedaj bo omogočenih novih 150 mest za izvajanje institucionalnega varstva starejših." Ob tem se je zahvalil vsem partnerjem pri tem projektu: lokalni skupnosti in županu Milanu Turku za dobro sodelovanje, obema izjemno aktivnima lokalnima poslancema in nenazadnje koncesionarju Dom upravljanje.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi