Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
2°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 20°C
četrtek, 26.10.2017
5°C | 20°C
petek, 27.10.2017
7°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
20°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Slovenski novoletni okrasek pri nas doma - ......


ŠOLSTVO, LOKALNE SKUPNOSTI

| |
27.11.2013      16:01
A A

Slovenski novoletni okrasek pri nas doma - projekt, ki povezuje otroke z vsega svetaDeli:

Vabljeni k sodelovanju pri projektu »Slovenski novoletni okrasek pri nas doma«, katerega pobudbnica je Nina Nemec iz Vrtojbe, kjer slovenski otroci v različnih državah po svetu kot so Nemčija, Avstrija, Srbija, Amerika, Rusija, Kanada, Francija in drugih, izdelujejo novoletne okraske. Le-ti bodo nato z imenom otroka, ki je okrasek izdelal in državo v kateri živi (primer: Marko, Danska), poslani v Slovenijo, kjer bodo združeni in razstavljeni v Goriški knjižnici Franceta Bevka. Hkrati bodo otroci iz Slovenije svoje okraske poslali v tujino, kjer jih bodo izobesili po slovenskih veleposlaništvih in drugih ustanovah, ki sodelujejo pri projektu. 


Sodelujte tudi vi!

Okrasek, ki ga ustvari vaš , pošljete do 1. decembra 2013 na naslov Nina Nemec, Pod Lazami 72, Vrtojba, 5290 Šempeter pri Gorici ali pa na naslov Goriška knjižnica Franceta Bevka, ''Slovenski novoletni okrasek pri nas doma'', Jana Movja, Trg Edvarda Kardelja 4, 5000 Nova Gorica.

 

Kakšen naj bo okrasek?
Okrasek je lahko poljubne oblike in iz kakršnega koli materiala. Zaželjen je iz papirja, ker bodo tako poštni stroški cenejši.

 

Veliki dogodek

Vabljeni, da pridete v petek, 6. decembra 2013, ob 17. uri, v Goriško knjižnico Franceta Bevka ob 17. uri. Takrat bodo okrasili novoletno jelko s prispelimi okraski iz tujine, organizirali pa so tudi čajanko, zraven boste prisluhnili otroškemu pevskemu zboru iz Šempetra pri Gorici.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.