Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

delno oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 17°C
torek, 24.10.2017
2°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 20°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 20°C
petek, 27.10.2017
8°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Vrtojbenski krajevni praznik obogaten z ......


KULTURA

| |
17.10.2011      18:28
A A

Vrtojbenski krajevni praznik obogaten z otvoritvijo Mladinskega centra VrtojbaMladinski center Vrtojba v svoji novi podobi.
Mladinski center Vrtojba v svoji novi podobi.
Deli:

Občina Šempeter-Vrtojba v sodelovanju s Krajevnim odborom Vrtojba vabi na prireditve ob Krajevnem prazniku in otvoritvi prenovljenega in dozidanega Mladinskega centra Vrtojba. Na otvoritvenem večeru, ki bo v soboto, 22. oktobra 2011, bodo sodelovali učenci Osnovne šole Ivana Roba Šempeter pri Gorici, Pevski zbor Vrtca Sonček, mladi glasbeniki in baletka iz Glasbene šole Nova Gorica, Zbor Društva žena Vrtojba, MeP zbor Ciril Silič, MeP zbor Vrtojba, Cerkveni mladinski zbor Vrtojba in plesalci Plesne šole Kreart. Številne nastopajoče je v skupen program povezala Mojca Maver Podbersič.


V nedeljo, 23. oktobra 2011, ob 18. uri pa bo domača amaterska gledališka skupina KD Vrtejbenska igralska kompanija odigrala komedijo Doris Jarc, ki jo je tudi režirala, Umetniška terapija ali kdo koga zdravi.

 

Po predstavi bo sledila otvoritev razstave fotografij Sandija Gorkiča.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.