Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
32°C
18°C
JUTRI
32°C
18°C
2414

Izšla je druga številka čezmejnega časopisa Skupaj – Insieme

Nekateri od vas so v poštnem nabiralniku že opazili, da je ta teden izšla nova številka čezmejnega časopisa, ki bo razdeljena po gospodinjstvih na območju EZTS GO. Elektronsko verzijo najdete na povezavi: 

https://euro-go.eu/sfoglia-online/2793?file=/documents/2793/SKUPAJ_INSIEME.pdf.


Evropsko združenje za teritorialno sodelovanje EZTS GO je namreč v sodelovanju z Mestno občino Nova Gorica, Občino Gorica in Občino Šempeter-Vrtojba izdalo novo številko čezmejnega časopisa z naslovom Skupaj – Insieme. Časopis na 31 straneh prinaša številne zanimive in aktualne teme iz našega prostora: priprave na 15. etapo Gira d'Italia, Evropsko prestolnico kulture, predstavitev kolesarskih in čezmejnih turističnih poti v obeh Goricah, vpogled v gospodarsko okrevanje po epidemiji in v visokotehnološka podjetja, kulturno dogajanje, zdravje v regiji in članek o 110. obletnici smrti letalca Edvarda Rusjana. O aktualnih temah pa so odgovarjali tudi vse trije župani, Rodolfo Ziberna, dr. Klemen Miklavič in mag. Milan Turk.


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi