Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo precej jasno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 8, na Primorskem okoli 10 stopinj C.
8°C | 19°C
sobota, 21.10.2017
11°C | 18°C
nedelja, 22.10.2017
13°C | 18°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 18°C
torek, 24.10.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
19°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Intervju

Je strah res votel?


INTERVJU

| |
14.12.2011      20:10
A A

Je strah res votel?


Mag. Andrej Debeljak, zakonski in družinski terapevt, je človek, ob katerem se ti zazdi, da je v življenju mogoče vse: premagati sebe, svoja prepričanja in strahove, ne da bi pri tem želeli spreminjati druge. Njegovo življenje mu je kljub mladosti postreglo z neprecenljivimi izkušnjami, ki jih je, kot pravi sam, moral doživeti, da danes živi polno in izpopolnjeno življenje.


Deli:

Andrej Debeljak je pri komaj 16 letih doživel hudo prometno nesrečo, v kateri je bil klinično mrtev. Izkušnja, ki mu je zagotovo spremenila življenje: doživel jo je kot duša, o kateri mnogi še vedno neradi govorijo, ali drugače, v njen obstoj ne verjamejo. Življenje, kot ga poznamo, se mu je k sreči vrnilo, sam pa se je kmalu zatem podal v duhovniški poklic. Svoje poslanstvo je odlično opravljal, ljudem je zlezel pod kožo. Ker sam verjame, da v svojem življenju preveč sledimo lastnemu razumu in zlasti egu, zatiramo pa svoj notranji glas, je zapustil duhovniške vode in sledil srcu. Danes je srečno poročen, ima dva otroka in živi polno zakonsko življenje.

Njegovo znanje sega na številna področja, ki so v današnji družbi precej ranljiva. Svetuje posameznikom v stiski, nudi zakonsko ter družinsko svetovanje, izvaja paliativno oskrbo. V tokratnem intervjuju je izpostavil predvsem »soočanje s strahovi«. Več o tem in še veliko več si preberite v zimski izdaji Glasila Občine Šempeter-Vrtojba.
Povezave:Sempeter-vrtojba
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.