Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
10°C
3°C
JUTRI
8°C
6°C
6360

Informacija Ministrstva za okolje in prostor RS o uvedbi novega sistema opravljanja dimnikarskih storitev

Na seji državnega zbora 25. oktobra je bil sprejet predlog Zakona o dimnikarskih storitvah, ki so ga pripravili na Ministrstvu za okolje in prostor. Ta 1. januarja 2017 uvaja licenčni sistem, sedanji koncesijski sistem pa dotlej še ostaja v veljavi. Razlog za sprejem novega zakona je, pojasnjujejo z ministrstva, zagotavljanje varstva okolja, varstvo zdravja in premoženja ljudi, požarna varnost in energetska učinkovitost malih kurilnih naprav. Da bi z novostmi seznanili uporabnike, so na ministrstvu pripravili informacijo, ki jo lahko preberete v priponki:

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij