Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
16°C
-3°C
JUTRI
15°C
-2°C

Expomego - čezmejni sejem obrti, podjetništva, gostinstva, turizma in športa ponovno v naši bližini

V četrtek, 16. februarja 2017, ob 17.30 uradno odpira vrata eden najpomembnejših in najbolj obiskanih sejmov obrti, podjetništva, turizma, gostinstva in športa na Goriškem, Expomego 2017. Na 45. Expomegu se bo med 16. in 19. februarjem 2017 na sejmišču v Gorici predstavilo preko 150 slovenskih in italijanskih razstavljalcev. Preko Območne obrtno-podjetniške zbornice Nova Gorica se bo tako predstavilo več kot 40 obrtnikov in podjetnikov, skoraj toliko pa je tudi različnih ponudnikov s področja gostinstva in turizma. Zasedli bodo preko 1000 kvadratnih metrov razstavnega prostora v halah A, B, in D, kar je nekoliko več kot prejšnje leto. Med razstavljavci prevladujejo ponudniki stavbnega pohištva, gradbenega materiala, senčil, ograj, lesenih podov in avtomobilske industrije. Hala D pa je večinoma namenjena ponudnikom prehrambnih izdelkov, turističnih destinacij, gostinstva, igralništva ter športno rekreacijskim dejavnostim in dejavnostim za dobro počutje in prosti čas.

Poleg Območne obrtno-podjetniške zbornice Nova Gorice projekt podpira vseh šest goriških občin. Za obiskovalce bo sejem odprt v četrtek in petek od 15. do 20. ure ter v soboto in nedeljo od 10. do 20. ure. Vstop je prost.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!