Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
4°C
1°C
JUTRI
7°C
0°C

Objavljen javni razpis za spodbujanje začetnih investicij in investicij v razširjanje dejavnosti in razvoj, promocijskih aktivnosti podjetij ter spodbujanje najema poslovnih prostorov

Obveščamo vas, da je Občina Šempeter-Vrtojba objavila Javni razpis za spodbujanje začetnih investicij in investicij v razširjanje dejavnosti in razvoj, promocijskih aktivnosti podjetij ter spodbujanje najema poslovnih prostorov na območju Občine Šempeter-Vrtojba. Skupna višina razpoložljivih proračunskih  sredstev za izvedbo razpisa je 75.200,00 EUR. Upravičenci do sredstev so samozaposleni samostojni podjetniki, ki so nosilci dejavnosti ali imajo zaposleno najmanj eno osebo oziroma gospodarske družbe z najmanj eno zaposleno osebo, ki imajo sedež v Občini Šempeter-Vrtojba ali investirajo na območju Občine Šempeter-Vrtojba. Celotna razpisna dokumentacija je dostopna TUKAJ.

 

Rok za predložitev vlog je 8. maj 2017 do 12. ure.

Obvezna je uporaba priloženih obrazcev glede na ukrep, na katerega se prijavljate:

  • Razpisna dokumentacija_VI.A_VI.B_spodbujanje investicije_promocije ter
  • Razpisna dokumentacija_VI.C_spodbujanje najema poslovnih prostorov


Obrazci so objavljeni v word in pdf formatu.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij