Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

JUTRI
8°C
3°C
PET.
6°C
4°C
4111

Dokončna prednostna lista A za dodelitev neprofitnih stanovanj v najem v Občini Šempeter-Vrtojba

Občina Šempeter-Vrtojba je objavila dokončno prednostno lista A za dodelitev neprofitnih stanovanj v najem v Občini Šempeter-Vrtojba, ki si jo lahko ogledate TUKAJ. Razpoložljiva stanovanja bodo upravičencem dodeljena na podlagi površinskega kriterija iz točke 1.3. Javnega razpisa za dodelitev neprofitnih stanovanj v najem in uvrstitve na dokončni prednostni listi.

Ta dokončna prednostna lista se bo upoštevala tudi za oddajo neprofitnih stanovanj v najem, ki bodo v času njene veljavnosti (do novega Javnega razpisa za dodelitev neprofitnih stanovanj v najem v občini Šempeter-Vrtojba) izpraznjena ali na novo pridobljena, kar velja tudi za stanovanja za invalide, ker od trenutno razpoložljivih, nobeno ni zgrajeno po standardih za invalide.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij