Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
27°C
13°C
JUTRI
28°C
13°C

Otvoritev rekreacijskega parka v Vrtojbi – projekt Isonzo-Soča

V četrtek, 7. novembra, ob 15. uri bo slovesno odprtje prvega dela rekreacijskega parka v Vrtojbi, ki je bil zgrajen v okviru projekta Isonzo-Soča, financiranega iz Programa Interreg V-A Italia-Slovenija 2014-2020. Pri prerezu traku bodo prisotni predsednik EZTS GO Matej Arčon, župan Občine Šempeter-Vrtojba Milan Turk, župan Občine Gorica Rodolfo Ziberna ter podžupan Mestne občine Nova Gorica Simon Rosič.

Gre za zaključek prvega od štirih sklopov, ki so predvideni pri projektu Isonzo-Soča, v okviru katerega bo na območju občin Gorica, Nova Gorica in Šempeter-Vrtojba zgrajena čezmejna mreža kolesarskih in sprehajalnih poti ob Soči ter ob meji, ki bo povezovala Solkan s Šempetrom in Vrtojbo. 

 

Lokacija rekreacijskega parka na Google Zemljevidih: https://goo.gl/maps/dZUFoiJw3X2rHkpS9

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi