Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

delno oblačno
Danes bo deloma sončno s popoldansko spremenljivo oblačnostjo. Sredi dneva in popoldne bodo nastale krajevne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
19°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
20°C | 31°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 32°C
torek, 27.06.2017
16°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 32°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 7h
V večjem delu Slovenije bo danes toplotna obremenitev še visoka.
19°C
33°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Evropski projekti

Evropski portal naložbenih projektov EIPP - ......


GOSPODARSTVO, EVROPSKI PROJEKTI

| |
17.03.2016      12:20
A A

Evropski portal naložbenih projektov EIPP - Stična točka nosilcev projektov in vlagateljevDeli:

Ste nosilec projekta s sedežem v EU in bi radi pritegnili pozornost potencialnih vlagateljev z vsega sveta? Registrirajte projekt na evropskem portalu naložbenih projektov (EIPP) in povečajte njegovo prepoznavnost pri mreži mednarodnih vlagateljev.

Nov spletni portal EIPP je namreč mesto, kjer lahko javni in zasebni nosilci projektov s sedežem v EU s svojimi projekti seznanijo morebitne vlagatelje po vsem svetu. Projekti morajo za objavo na portalu izpolnjevati nekatere pogoje, kar predhodno preveri Evropska komisija. Med pogoji so zahteve, da se morajo projekti začeti izvajati najpozneje v treh letih po prijavi in vsebovati stroške v višini vsaj 10 milijonov evrov. Spadati morajo v sektor z visoko gospodarsko dodano vrednostjo, kot so promet, energetska unija ali digitalno gospodarstvo. Prav tako morajo biti skladni z veljavno zakonodajo EU in nacionalno zakonodajo. Nosilec projekta je lahko javni ali zasebni pravni subjekt s sedežem v državi EU.

 

Prijave je mogoče oddati v katerem koli uradnem jeziku EU na projektnem obrazcu, Evropska komisija pa bo poskrbela za brezplačen prevod v angleščino in prevod objavila informativno. Verodostojna bo samo različica v izvirnem jeziku. Če bo Komisija potrdila popolnost projektne vloge in projekt objavila na portalu, bo zasebnim nosilcem zaračunala pristojbino. Ta bo v začetku delovanja portala znašala 100 evrov, pozneje pa do 250 evrov. Nosilci projektov iz javnega sektorja so plačila pristojbine oproščeni. Prvi projekti bodo objavljeni v prihodnjih tednih.

 

Portal ima posredniško vlogo in ne pomeni jamstva, da bo oddani projekt prejel finančna sredstva. Nastal je kot del naložbenega načrta za Evropo za spodbuditev naložb, gospodarske rasti in zaposlovanja v EU. Prav tako sledi želji vlagateljev, da bi bile naložbene priložnosti v EU zbrane na osrednji informacijski platformi.

Več o novem spletišču najdete TUKAJ.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3
25.06.2017 | Družabni dogodki
Praznik Sv. Petra
30.06.2017 | Družabni dogodki
Tadej Toš Show, večer stand-up komedije
24.06.201 | Šport
B4X Inverted.si pokal
24.06.2017 | Ostalo
Proslava ob dnevu državnosti na Sv. Otu
25.06.2017 | Družabni dogodki
Praznik Sv. Petra
28.06.2017 | Družabni dogodki
Skupna slovesnost ob dnevu državnosti v Rožni Dolini
28.06.2017 | Ostalo
Blagoslov in odprtje Petrovega doma

Bodite prvi pri oddaji mnenja.