Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

oblačno
Danes bo na zahodu zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko rosi. Drugod bo dokaj sončno z nekaj zmerne oblačnosti. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 22 stopinj C.
9°C | 17°C
nedelja, 22.10.2017
14°C | 17°C
ponedeljek, 23.10.2017
8°C | 17°C
torek, 24.10.2017
4°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Evropski projekti

Delovno srečanje partnerjev projekta ......


EVROPSKI PROJEKTI

| |
29.05.2013      14:38
A A

Delovno srečanje partnerjev projekta Futurelights - Javna razsvetljava prihodnostiDeli:

V sredo, 29. maja 2013, je v Palači Attems-Petzestein potekalo srečanje partnerjev projekta  FUTURELIHGTS – Javna razsvetljava prihodnosti. Program srečanja je bil osredotočen na delavnico v sodelovanju s projektnim partnerjem APE (Agencia provinciale di energia Udine), da bi se dogovorili o začetku projektnih dejavnosti. Nato smo partnerji obravnavali finančno stanje projekta in obračun. Sledila je razprava o šibkostih projekta in o prihodnjih terminih. Naj pripomnimo, da je bil v sklopu projekta že izdelan Popis in kataster ter analiza stanja javne razsvetljave v Občini Šempeter-Vrtojba.

 

Projekt je sofinanciran v okviru Programa čezmejnega sodelovanja Slovenija-Italija 2007-2013 iz sredstev Evropskega sklada za regionalni razvoj in nacionalnih sredstev. Iz sredstev proračuna Evropske unije bodo tako partnerji za izvedbo projekta pridobili 85 % sredstev, potrebnih za izvedbo, iz proračuna Republike Slovenije 10 % sredstev, iz lastnih virov pa bodo partnerji sami zagotavljali preostalih 5 % potrebnih sredstev.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.