Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
18°C
6°C
JUTRI
17°C
6°C
6360

2. faza gradbenih protipoplavnih ukrepov na območju Čukelj in Zapučk se lahko začne

V četrtek, 9. septembra 2021, je bila podpisana pogodba za izvedbo 2. faze protipoplavnih ukrepov na območju Čukelj in Zapučk. V sklopu te faze bo izbrani izvajalec Ginex International d.o.o. opravil dela na vtočnem delu jarka J2, prestavil fekalni kanal in zgradil meteorni kanal v Cesti na Čuklje v dolžini okoli 100 m. Poleg tega bo v cesti zgrajen tudi propust v dolžini 28 m. V tej fazi se bo izvedla še obnov javnega meteornega kanala, ki se na Cesti na Čuklje nahaja ob objektih s hišnimi številkami od št. 33 do št. 76.

Pogodbena vrednost del je 559.202, 57 EUR. Rok izvedbe del je šest mesecev.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi