Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
8°C
-0°C
JUTRI
5°C
-7°C
Deli
6005

1. faza širitve šempetrskega pokopališča se je začela

Potem ko je bila novembra lani podpisana pogodba o širitvi pokopališča v Šempetru, so se dela 1. faze razširitve v teh dneh tudi začela. V tej fazi širitve šempetrskega pokopališča bo tako urejen prostor v izmeri 1.710 m2, po programu, ki je opredeljen z Ureditvenim načrtom razširitve pokopališče iz leta 2003. Glede na razpoložljivi prostor bo šempetrsko pokopališče v tej fazi pridobilo 132 novih žarnih niš in 124 individualnih grobov. Tako bodo tudi krajani Šempetra pri Gorici, ki doslej z grobnim poljem ali žarno nišo niso razpolagali, svoje pokojne lahko pokopavali v domačem kraju.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!