Logo MojaObčina.si

Rogašovci

DANES
17°C
7°C
JUTRI
20°C
10°C
545

WiFi4EU – brezplačen brezžični dostop do interneta

Občina Rogašovci je na javnem razpisu v okviru pobude WiFi4EU uspešno kandidirala za sredstva vzpostavitve prosto dostopnih brezžičnih omrežij. Možnost brezplačnega širokopasovnega internetnega dostopa preko brezžičnega omrežja z oznako WiFi4EU lahko koristijo občani in obiskovalci naše občine. Namen vzpostavitve takšnega omrežja je vključenost v internet tudi tistih, ki težje dostopajo do spleta, hkrati pa nudenje dostopa turistom in ostalim obiskovalcem.

Omrežje je že aktivno, posebno geslo za registracijo ni potrebno. Omrežje WiFi4EU Rogašovci je na voljo na naslednjih lokacijah: Trg pri Osnovni šoli Sveti Jurij, Gasilski dom Serdica in Sotinski breg. Na telefonih in ostalih mobilnih napravah uporabnik izbere oznako omrežja WiFi4EU. Po soglasju s Splošnimi pogoji omrežja se aktivira povezava naprave v omrežje, ki je omejena na uporabo 2 uri na vsakih 24 ur.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi