Logo MojaObčina.si
DANES
16°C
3°C
JUTRI
14°C
3°C
Oceni objavo

Ste digitalni guru in bi želeli deliti znanje tudi z drugimi?

Pri MojaObčina.si bomo do konca leta 2023 izvajali izobraževalne delavnice na področju digitalne pismenosti za vse željne znanja.

Ker je zanimanja med našimi bralci res veliko, vabimo v našo ekipo vse digitalne navdušence z veliko znanja na področju digitalne pismenosti, ki bi to znanje z veseljem delili skozi izobraževalne delavnice.

Če se vidite, da bi lahko prispevali svoije znanje in imate čas v dopoldanskem času ali tudi samo v popoldanskem času vas vabimo, da na sledeči povezavi izpolnete vprašalnik: https://www.1ka.si/a/67993

Hvala vam, ker ste del naše skupnosti digitalnih navdušencev. Skupaj bomo ustvarili edinstveno in nepozabno izkušnjo.

Naj se digitalna pustolovščina začne!

Oglejte si tudi